תמיכה

הטיפולים בחולי הסרטן לא קלים וחולי סרטן רבים יעידו כי הפגיעה באיכות החיים גרמה להם לנזק גדול לא פחות מהמחלה עצמה. לכן חשוב ללוות את המטופל ולתמוך בו נפשית לאורך כל התהליך, להיות לו לאוזן קשבת ולכתף תומכת.
בארץ קיימים מספר ארגונים לתמיכה ואנו קיבצנו עבורכן מספר ארגונים העוסקים בתמיכה וסיוע:עמותות וארגונים בנושא הסרטן

עמותת "אחת מתשע":
עמותה זו שמה לה למטרה לקדם את המודעות הציבורית למחלת סרטן השד. העמותה מעניקה מידע ותמיכה לחולות במחלת סרטן השד. באתר קיים קו חם, קבוצת תמיכה וחדשות הקשורות למחלת סרטן השד.
לכניסה לאתר לחצו כאן

הקרן הלאומית למחלת סרטן השד:
דובר באתר של הקרן העולמית המקדמת את נושא מחלת סרטן השד במחקרים, תרומות, מודעות, תמיכה בחולות ועוד.
הקרן משיקה את "הסרט הורוד" דרכו היא מגייסת תרומות.
לכניסה לאתר לחצו כאן

האיגוד הישראלי לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה:
איגוד הכולל מידע רב לגבי סרטן ריאות, מגזין אתר, רשימת מומחים ואפשרות לפנות לרופא מומחה בשאלות דרך האתר.
לאתר האיגוד הישראלי לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה לחצו כאן

האתר של לני הירש:
באתר סיפור המאבק האישי של לני הירש אשר נאבק בסרטן הערמונית. האתר יוסד על ידו כדי לספק מידע ותמיכה לגברים, שאובחנו כחולים בסרטן הערמונית ועבור בני משפחתם.
ברגע ששומעים את המשפט :"יש לך סרטן" רובנו נדהמים, פוחדים מאוד שמא נגזר עלינו גזר דין מוות ואנחנו רוצים להפטר מהסרטן מהר ככל האפשר, מבלי שנבדוק מהן תופעות הלוואי שעשויות להיגרם כתוצאה מהטיפול הניתן לנו.
לכניסה לאתר לחצו כאן

תמי רימון:
אמא לשלושה בנים, זמרת ופעילה בתחום תמיכה והעצמה לנשים המתמודדות עם סרטן השד.
חלתה בספטמבר 1996 ,תוך כדי ההתמודדות והטיפולים יזמה סרט תיעודי ובתמיכת האגודה למלחמה בסרטן וערוץ 8 . מופיעה ברחבי הארץ והעולם עם המסר שלה והתובנות וכמובן עם השירים הנפלאים המאפשרים להעלות חיוך או דמע על פניו של כל אדם
לכניסה לאתר לחצו כאן

המרכז למידע רפואי:
המרכז למידע רפואי הוא המפעל הלאומי החלוצי החדש במדינת ישראל הפועל לרווחת החולים ובני משפחותיהם וליצירת תשתיות לשיפור איכות הטיפול הרפואי בעתיד למען החברה בישראל כל זאת בשיתוף משרד הבריאות ובשיתוף המרכזים הרפואיים המובילים, איגוד בתיה"ס לרפואה, ההסתדרות הרפואית, נציגי מכון ויצמן למדע וארגונים רפואיים נוספים.
לכניסה לאתר לחצו כאן

לה בריאות – אגודה לקידום בריאות נשים בישראל:
האגודה לקידום בריאות נשים בישראל נוסדה בשנת 1994 כארגון התנדבותי במטרה לספק מענה לצרכי בריאות הנשים בישראל. האגודה שמה לה למטרה לספק מידע ותמיכה לצרכניות בריאות ולהעצים ולחזק נשים.
לכניסה לאתר לחצו כאן

האגודה למלחמה בסרטן:
אתר האגודה כולל מידע חיוני על כל סוגי הסרטן הקיימים, לרבות סרטן ריאות. תוכלו לעיין באוסף רחב של מאמרים ומחקרים בנושא סרטן ריאות וכן עצות לרפואה מונעת.
לאתר האגודה למלחמה בסרטן לחצו כאן